Водні об’єкти здаватимуть в оренду без договору оренди землі

Законодавчі колізії, які змушують для оренди водних об’єктів укладати замість одного, два договори: на водний об’єкт і на землю, можуть прибрати. Бо це, вважають нардепи, створює невиправдані перешкоди для громадян і юридичних осіб.

Парламент прийняв у першому читанні законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об’єктів у комплексі з земельними ділянками» (№3157).

Ним пропонується передбачити передачу водних об’єктів у користування на умовах оренди за договором оренди водних об’єктів у комплексі із земельною ділянкою. Сьогодні для оренди водних об’єктів укладається два договори: договір оренди водного об’єкта і окремо – оренди землі.

Крім того, вимоги про продаж на земельних торгах водних об’єктів у комплексі із земельною ділянкою

під ними не буде розповсюджуватись на об’єкти, які використовуються для спеціального водокористування, пов’язаного із забором та використанням води для зрошувальних заходів, а також скиданням стічних вод з цих земель.

Також вимога не буде стосуватись надання в оренду земельних ділянок, зайнятих водними об’єктами для рибогосподарських потреб.

Авторизація

Регистрация

Генерация пароля

Регистрация