У ВР зареєстровано п’ять проектів постанов про скасування ухвалення закону про ринок землі

У Верховній Раді зареєстровано ще один проект постанови про скасування рішення парламенту від 31 березня щодо ухвалення закону про запровадження ринку землі.

За інформацією сайту парламенту, відповідний проект постанови №2178-10-П4 зареєстрували народні депутати з фракції “Батьківщина” Іван Кириленко та Вадим Івченко. Отже, нині у ВР уже зареєстровані п’ять проектів постанов про скасування рішення про ухвалення в цілому закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення, три з яких ініціювали члени фракції “Батьківщина”.

Згідно зі встановленою процедурою, голова Верховної Ради не може підписувати ухвалений законопроект, доки народні депутати не розглянуть проектів постанов про скасування голосувань і не ухвалять стосовно них рішення.

Раніше Верховна Рада на позачерговому засіданні у вівторок ухвалила закон про відкриття ринку землі з 1 липня 2021 року з обмеженням його роботи в перші три роки лише паями у власності фізичних осіб із максимальним володінням в одних руках 100 га.

Авторизація

Регистрация

Генерация пароля

Регистрация