Про нас

        Землевпорядкування – одна з найдавніших професій. Історичні літописи свідчать про те, що ще до прийняття християнства, понад 1000 років тому, у Київській Русі вже проводили вимірювання землі. Першими землевпорядниками були межувальники, які встановлювали та закріплювали межі і видавали документи, що засвідчували право на землю. Ще тоді землевпорядники були шанованими людьми, адже в їхніх руках перебувало головне багатство – земля, основа для функціонування всіх сфер діяльності людини. Тож, чим вищий рівень компетентності осіб, які створюють і регулюють земельні відносини, тим вищим і безпечнішим буде розвиток суспільства. Важливою ланкою при цьому є і одвічно буде землевпорядна служба.

         До 1906 р. роботи, пов’язані з перерозподілом земель, називались межуванням. При цьому під межуванням розумівся встановлений законом процес розмежування земельної власності та юридичне оформлення прав на землю. Головною метою межування було:

* виявлення кількості землі та її власника (за ким вона закріплена);

* визначення меж володінь земельних власників, закріплення їх на місцевості межовими знаками (стовпами, каменями тощо) та видача документів на право власності і землекористування;

* розподіл (перерозподіл) землі та її закріплення за новими власниками з одночасною реєстрацією і оформленням прав земельної власності.

Таким чином, шляхом межування держава організувала облік земель, реєструвала землевласників і землекористувачів для обкладання їх податком і контролю за використанням земель, охороняла їх права у випадку порушення і полегшувала перехід права власності від однієї особи до іншої.

Тобто, виходячи з цих цілей, межування містило в собі юридичні та землемірно-технічні дії, які пов’язані з видачею, оформленням і реєстрацією документів, складанням планів землеволодінь і землекористувань, обміром і оцінкою земель, вирахуванням площ тощо.

Так і на сьогоднішній день, основним із завдань та функцій ТОВ «Межувальник» є якісна допомога громадянам в оформленні прав (власності, користування, тощо) на земельні ділянки, що включають в себе:

* геодезичні роботи (кадастрова та топографічна зйомка);

* землевпорядні роботи (проекти відведення, зміна цільового призначення, проекти сівозміни, дозвіл на зняття ґрунту, технічна документація на землю та інші);

* землеоціночні роботи (експертна грошова оцінка земельних ділянок);

* організація та проведення земельних торгів;

* надання брокерських послуг;

* юридичний супровід оформлення прав на землю;

* консультування з питань, пов’язаних із земельними правовідносинами.

В штатному складі працюють досвідчені та кваліфіковані спеціалісти, які якісно виконують роботи різного ступеня складності, мають відповідну освіту та кваліфікаційні свідоцтва.

Наша адміністративна територія по яким ведеться основна діяльність – Васильківський та Сквирський райони Київської області, проте за домовленістю,

та маємо на те юридичне право, надавати землевпорядні послуги на території (в межах) всієї України.

За відносно не великий період існування – з 2013 року, ТОВ «Межувальник» здобуло репутацію надійного партнера у співпраці.

Головними принципами, якими керується в роботі наше товариство є:

* проклієнтська направленість;

* професійність;

* порядність;

* якість;

* розумне ціноутворення.

Сертифікати ТОВ «Межувальник»:

 

6tYtnSmU5gs LN2RQlfnswg

Відповідно до ст. 26 Закону України “Про землеустрій”, організація має право розробляти землевпорядну документацію, якщо в її штаті за основним місцем працевлаштовано не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників та має відповідне технічне та технологічне забезпечення.

ТОВ «Межувальник» відповідає всім вказаним вище вимогам.

Завжди раді бачити Вас серед наших клієнтів. За додатковою інформацією просимо звертатись в зручній для Вас формі на сторінці Контакти.

 


Авторизація

Регистрация

Генерация пароля

Регистрация